BİREYSEL WORKSHOPLAR

Başarı çalışanların motivasyonunun artması ile doğru orantılıdır. Siz de enerjinizi yükseltecek bireysel workshoplara katılarak yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Kendi arkadaşlarınız ailenizle birlikte özel zamanlar geçirmeye hazır mısınız? MYK Gastro Arena ister bireysel isterseniz grup olarak katılabileceğiniz etkinlikler ile tercih ettiğiniz mönü yada tarifleri kısa sürede hazırlamanızı ve mutfakta eğlenceli anlar geçirmenizi sağlıyor. Kendi evinizin konforunda hissettiren eğlenceli ve keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak yemek okulu etkinliğine katılarak mutfakta leziz tarifleri uygulamalı olarak yapıp deneyimleyebilirsiniz.

Tam donanımlı workshop mutfağında yemek hazırlama, yeni beceriler kazanma ve sosyalleşme imkanı bulabilirsiniz. Her türlü detayın özel olarak hazırlandığı workshop mutfağında eğitmen şefler ile birlikte farklı lezzetleri yapmayı deneyebilirsiniz. Farklı etkinlikliklere katılarak zaman geçirmek isteyen kişiler yada yemek tutkunları için Mykgastroarena tam donanımlı mekanlarda bireysel workshoplar organize etmektedir.